arc heat arc heat arc heat arc heat

Polska

Czechy

Słowacja

Szwecja

Operator obróbki cieplnej  (pracownik produkcji)

Praca stała

Lokalizacja: Ruda Śląska

Zakres obowiązków:

  • kontrola procesów obróbki cieplnej w odniesieniu do procesów spawania,
  • obsługa mobilnych urządzeń elektrycznych dla procesów obróbki cieplnej,
  • montaż, demontaż, elementów grzejnych,
  • obsługa stacjonarnych pieców do obróbki cieplnej,
  • załadunek i rozładunek materiałów w piecach stacjonarnych,
  • prowadzenie, procesów z wykorzystaniem oprogramowania komputerowego

Oczekiwania:

  • chęć do podjęcia pracy od zaraz,
  • gotowość do wyjazdów delegacyjnych na terenie Polski,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • mile widziane uprawnienia na obsługę suwnicy,
  • gotowość do zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień,
  • praca w firmie o ustabilizowanej pozycji w branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie

CV prosimy nadsyłać wraz z poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez ARC-HEAT Sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez ARC-HEAT Sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu. Jestem świadom, iż przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych oraz prawo wniesienia skargi do UODO w przypadku uznania, iż przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.”
Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dot. RODO, klikając tutaj